Konsultohu

Ne jemi të ndryshëm, prandaj Dermo Life kujdeset në veçanti për ty! Nëse keni nevojë për një konsultë rezervoni takimin Tuaj.

http://www.dermolife.al/
October 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Union Bank dhe Klinika Dermo Life, bëhen bashkë për t’ju a bërë të prekshme dhe të realizueshme ëndrrat tuaja.

Keni dëshirë të bëni një ndërhyrje estetike, por buxheti juaj nuk ju a mundëson? Pa problem. Klinika Dermo Life në bashkëpunim me Union Bank, ju mundëson kredi me kushte shumë lehtësuese për ju. Mund të merrni kredi deri n 100% të vlerës së operacionit. Interesi është 7% dhe kohëzgjatja e shlyerjes së kredisë është nga 6 muaj deri në 4 vjet. Shumën e këstit e përcaktoni ju dhe brenda 24 orësh merrni në dorë paratë. Nuk ju kërkohet asnjë hipotekë apo kolateral, vetëm do deklaroni pagën tuaj. Tani po që mundeni!

Ofertat

Lexo të gjitha promocionet dhe ofertat për produkte ose shërbime.

Pyet Mjekun

Mos hezito të kontaktosh një nga ekspertët tanë!

Video

Shih videot e disa prej teknikave të aplikuara nga Poliklinika Dermolife

Para & Pas

Shih disa nga rezultatet e proçedurave kirurgjikale.